برندینگ ، برندسازی ، بازاریابی و فروش

تیم قدرتمند آموزشی آفتاب با بیش از ۱۵ سال تجربه کاری عالی و اثربخش در زمینه های برندینگ ، برندسازی ، بازاریابی و فروش فعالیت دارد. هدفمان رشد و توسعه شرکت ها از طریق ارتقا جایگاه برند و فروش بیشتر و انجام فعالیت های درست بازاریابی می باشد.

برندینگ ، برندسازی ، بازاریابی و فروش

برندینگ ، برندسازی ، بازاریابی و فروش

و از طریق ذیل میتوانیم با شما در زمینه های برندینگ ، برندسازی ، بازاریابی و فروش همراه باشیم.

آموزش برندینگ ، برندسازی ، بازاریابی و فروش

با هم به مرور آنچه در زمینه های برندسازی ، بازاریابی و فروش انجام داده اید خواهیم پرداخت، کاستی های آن را مشخص و در حین آموزش به توسعه برنامه های برندسازی ، بازاریابی و فروش شما خواهیم پرداخت.

محتوای آموزشی این دوره با توجه به صنعت و صنف شما ارائه خواهد بود.

و برندهای پیشرو در صنعت شما را در صورت تمایل و به درخواست شما بررسی و تحلیل خواهیم نمود.

مشاوره:

برای تهیه طرح کسب وکار، تهیه استراتژی های برندسازی ، بازاریابی و فروش و کمپین های بازاریابی به عنوان مشاور و یا ناظر بر اجرای فعالیت ها در کنار شما خواهیم بود.

اما براساس تجربه های قبلی به شما پیشنهاد می کنیم کمی بیشتر زمان بگذارید و مشاوره های برندسازی ، بازاریابی و فروش را همراه با آموزش در حوزه ی مدنظرتان داشته باشید با این کار هم دانش خود را به روز کرده اید و هم با اطمینان بیشتری بر اجرا و انجام برندسازی ، بازاریابی و فروش مقتدرانه عمل خواهید نمود.

اجرای فعالیت های بازاریابی:

برای برندها و شرکت های متوسط و کوچک از تهیه طرح بازاریابی تا اجرای کمپین های بازاریابی، تولید محتوا و تبلیغات شبکه های اجتماعی، ویدیو مارکتینگ  ، طراحی وب سایت  ، اپلیکیشن های موبایل و…. را انجام خواهیم داد تا مدیران بتوانند با خیال راحت از انجام درست فعالیت های برندسازی ، بازاریابی و فروش به مدیریت سایر بخش های کسب و کارشان بپردازند.

عملکرد تیم قدرتمند آفتاب برپایه های تجربه بالا  ، خلاقیت و تحلیل داده هاست که باعث شده اثر بخشی کار ما را چندین برابر کند.

 

” صفر تا صد کار را به دست ما بسپارید . “