امروزه ارزشمندترین دارایی های یک سازمان در سده ۲۱ ، کارمندان و پرسنل فرهیخته وشایسته می باشند! و بهره وری ایشان بزرگترین چالش این قرن است! (پیتر دراکر- پدر علم مدیریت نوین)
هیچ سازمانی نمی تواند کاری بیش تر از توانایی کارکنانش انجام بدهد!

تیم حرفه ای مجموعه ما با ۷ سال کار تخصصی در حوزه گزینش و با بیش از ۵۰۰۰ مصاحبه استخدامی، و اولین مجموعه ای که در سطح استان خراسان به فعالیت در زمینه جذب، استخدام و گزینش نیروی شایسته پرداخته است، آماده همکاری با مجموعه های مختلف و کسب وکارهای مختلف می باشد تا با جذب نیروی شایسته و گزینش های تخصصی بر اساس روانشناسی شغلی و تشخیص تیپ مناسب هر سمت و شغل در خدمت مدیران محترم و هوشمند می باشد.
همچنین برنامه ریزی مناسب برای بخش منابع انسانی و چارت سازمانی و ایجاد راهکارهای مختلف برای افزایش بهره وری پرسنل و رشد آنها تا منجر به رشد مجموعه و افزایش وفاداری مخاطبین شود.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

گروه نرم افزاری آفتاب با بيش از 15سال سابقه در طراحي سايت ها و پورتال هاي اطلاع رساني مجری پروژه هاي بزرگي بوده است و تمام سعی و تلاش گروه نرم افزاری آفتاب بر اين بوده كه براساس متدهاي روز دنيا بروز باشد و اكنون پس از گذشت سالها ، پورتال آفتاب يكی از قدرتمندترين و منحصر به فردترين نرم افزار هاي طراحي سايت و پورتال می باشد.

 

مشهد-خیابان صاحب الزمان-بین صاحب الزمان 1و3-پلاک 94
ساعت 8 الی 18
051-38487085
۰۹۱۵۰۸۰۱۷۷۴
۰۹۱۵۷۰۷۱۰۷۰
تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به آفتاب اپس میباشد. Copyright © 2003-2018 Aftabapps.com- Designed By AFTAB